Poniżej przedstawiamy zbiór wartościowych, wiarygodnych źródeł sprawdzonej wiedzy i informacji na temat białaczek i innych nowotworów dziecięcych.

Cancer.org
Portal prowadzony przez American Cancer Society.

CCIEurope.eu
Portal europejskiego oddziału globalnej sieci organizacji, zaangażowanych w zapewnienie dzieciom i młodzieży z chorobą nowotworową najlepszej opieki i leczenia.

SIOP-online.org
Portal międzynarodowej organizacji International Society of Peadriatric Oncology.

Cancer.net
Wiarygodne i sprawdzone informacje na temat nowotworów, w tym nowotworów dziecięcych, pochodzące z American Society of Clinical Oncology (ASCO), światowej sławy lekarzy onkologów oraz innych specjalistów w dziedzinie onkologii.

Childrensoncologygroup.org
Portal The Children’s Oncology Group (COG), największej na świecie organizacji zajmującej się badaniami nad nowotworami wieku dziecięcego i młodzieńczego.

Białaczka.org
Portal tworzony przez rodziców dzieci chorych na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

DKMS.pl
Portal Fundacji DKMS, międzynarodowej organizacja non-profit, zajmującej się walką z nowotworami krwi i innymi chorobami układu krwiotwórczego.

FRM.pl
Portal Fundacji Ronalda McDonalda, której głównym obszarem działania jest profilaktyka i wczesne wykrywania chorób u dzieci, szczególnie onkologicznych.

Onkorodzice.pl
Portal i obszerna, rzetelna baza wiedzy na temat nowotworów dziecięcych, z której mogą korzystać zarówno rodzice chorujących dzieci jak i środowisko medyczne.

PTOHD.pl
Strona Polskiego Towarzystwa Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Towarzystwo zrzesza osoby zajmujące się profesjonalnie diagnozą i leczeniem chorób onkologicznych i hematologicznych u dzieci.

Onkologia-dziecieca.pl
Portal edukacyjny, zajmujący się tematyką onkologii dziecięcej, adresowany do chorych i ich rodzin. Podstawowe informacje o chorobach, przebiegu i możliwościach leczenia oraz informacje o klinikach, oddziałach i poradniach zajmujących się specjalistycznym leczeniem chorych.

Hematoonkologia.pl
Portal edukacyjny, zajmujący się tematyką rozrostowych chorób hematologicznych.
Adresowany do lekarzy hematologów, lekarzy w trakcie specjalizacji oraz lekarzy pierwszego
kontaktu, mających pod opieką chorych hematologicznych oraz do samych chorych.

PKOPO.pl
Portal Polskiej Koalicji Onkologicznej. Grupuje stowarzyszenia onkologiczne. Reprezentuje organizacje onkologiczne w kontaktach z instytucjami publicznymi.

Przyladeknadziei.pl
Baza wiedzy i odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez rodziców dzieci onkologicznych, opracowana dzięki pomocy specjalistów z Klinik Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei”.