Zapraszamy państwa na edukacyjne webinary, organizowane we wrześniu przez portal Onkologia-dziecieca.pl, patronów medialnych kampanii Złota Wstążka. Webinary z udziałem wybitnych ekspertów będą ogromną dawką cennej wiedzy dla rodziców dzieci onkologicznych i lekarzy POZ.

Nowotwory u dzieci: świadome podejście

Wrzesień to miesiąc świadomości chorób nowotworowych u dzieci i młodzieży. W ramach tej inicjatywy przygotowaliśmy webinar dla rodziców i opiekunów Pacjentów. Działamy w ten sposób na rzecz zwiększenia świadomości społecznej na temat chorób nowotworowych dotykających najmłodszych, ich często niecharakterystycznych objawów oraz zwiększenie czujności onkologicznej wśród rodziców. Serdecznie zapraszamy na webinar Nowotwory u dzieci: świadome podejście, który odbędzie się 21.09.2021 r o godzinie 16:00.

Onkologia-dziecieca.pl - webinar dla rodziców

Onkologia dziecięca okiem praktyka

Zapraszamy wszystkich lekarzy do wzięcia udziału w spotkaniu online „Onkologia dziecięca okiem praktyka”, które odbędzie się 21.09.2021 r. o godzinie 18:00. Prof. dr hab. Katarzyna Derwich poprowadzi spotkanie, podczas którego omówione zostaną zagadnienia takie jak: Objawy alarmujące w nowotworach u dzieci, Limfadenopatia – co dalej? oraz Jak zachować zimną krew – co zrobić i gdzie się zgłosić z problemem hematologicznym. Serdecznie zapraszamy.

Onkologia-dziecieca.pl - webinar dla lekarzy

Onkologia-Dziecieca.pl